Коротко про сучасні теплоізоляційні матеріали

матеріали для утеплення будинку

Питання ефективного утеплення в будівництві, мабуть, ніколи не перестане бути актуальним. Утеплюючі матеріали – це не просто доповнення до основного будівельного матеріалу стін, а повноцінна система, що здатна захищати будівлю від холоду.

Проте, сучасні утеплюючі системи не зупиняються на цьому. Сьогодні система утеплення має цілий комплекс властивостей, серед яких і негорючість, звукоізоляція, стійкість до навантажень, тривалий термін служби, екологічність матеріалу.

Матеріали для утеплення стін – безцінний спосіб зекономити кошти на довгі роки проживання в домі. На жаль, традиційні дерево, цегла і залізо не здатні забезпечити необхідний рівень захисту від холоду і питання теплозбереження частіше за все залишалось відкритим. Думка про те, що утеплення потрібне лише старим чи реконструйованим будівлям помилкова.

Новобудови потребують захисту від холоду не менше, тому утеплення стін будинку, утеплення фасаду, даху, квартири, вікон, балконів, фундаменту – популярні питання для будівельників.

Найбільшими витратами тепла характеризуються фасади будівель і для них будівельний ринок підготував великий вибір різноманітних теплоізоляційних матеріалів – мінераловатні фасадні плити Beltep, скловату та ін. У зв’язку з цим, для утеплення фасаду можна вибрати з безлічі пропонованих систем, в тому числі в залежності від того, яка ціна Вам підходить.

Основні матеріали для утеплення це:

  • мінеральна вата;
  • скловата;
  • пінопласт.

Ці теплоізоляційні матеріали достатньо добре тримають тепло, просто монтуються та не вимагають особливих навичок для роботи. Мінеральна вата особливо буде пасувати для утеплення дерев’яних споруд, пінопласт здатен добре тримати тепло та легко піддається для кріплення навіть недосвідченому майстрові.

Параметрами вибору матеріалу для утеплення можуть слугувати:

  • теплопровідність;
  • вогнестійкість;
  • паропроникність;
  • щільність;
  • міцність;
  • водопоглинання;
  • стиснення.

Наявність таких властивостей – ознака хорошої системи утеплення. Вибрати її не так вже і складно. Добре зарекомендували себе утеплювальні матеріали Ceresit, Krautol, Majsrepol. Від того наскільки якісною буде система утеплення залежить комфорт дому, тому ми радимо не зупиняти свій вибір на перших зустрічних матеріалах, враховуючи, ріст енерговитрат та підвищенні вартості на них, що зовсім не сприяє нехтуванню якістю утеплюючих матеріалів.

Якщо Ви хочете придбати систему для утеплення фасадів, а ціна і якість є пріоритетними критеріями, то ми запрошуємо до нашого інтернет-магазину Веллер. Тут Ви можете купити утеплення, яке зможе якісно захистити Вас від холоду, а Ваш гаманець – від зайвих витрат.