Мінеральна вата

Коротко про мінвату від Веллер

Мінеральна вата – матеріал, який найбільш широко використовують в якості утеплювача. Чому б і ні – вона дешева і доступна за ціною. Мабуть, тому її широко застосовують у будівництві житлових, так і промислових споруд, ізоляції трубопроводів і т. п.

Мінеральна вата являє собою мінеральне волокно, яке поєднується між собою синтетичними сполуками, переважно використовуються гірські породи і доменні шлаки. Вона стійка до хімічних речовин і має великий термін експлуатації. Інші теплоізоляційні матеріали для стін дещо поступаються мінваті якістю утеплення та довговічності.

Мінвата буває двох видів: з скловолокна і базальтового волокна.

Серед переваг мінеральної вати є:

  • хімічна стійкість;
  • теплоізоляція;
  • звукоізоляція;
  • зручність у використанні.

Поділяється на тверду, м’яку; напівтверду; підвищеної жорсткості.

Однак, є і мінус. Недоліком мінват, які пропонуються більшістю виробників – шкода для здоров’я за наявності фенолформальдегідних смол, що може призводити до різних захворювань.

Команда Веллер піклується як про своє, так і про Ваше здоров’я, тому ми співпрацюємо з такими виробниками, з якими Ви не тільки не нашкодите собі, але і забезпечите високу теплоізоляцію в своєму будинку.

Для прикладу – мінеральна вата Урса – це краще рішення для будівництва. Вона чудово зберігає тепло і забезпечує звукоізоляцію, проста в монтажі і виготовляється в різних розмірах, її легко перевозити, вона займає небагато місця.

Екологічність даного продукту підтверджена сертифікатами, а Ursa Pureone, навіть, рекомендовано для використання при будівництві лікувальних закладів, дитячих садків і шкіл.

Мінеральна вата Beltep – яскравий представник якості за доступну ціну. Ідеальна для утеплення та звукоізоляції фасаду, даху та підлоги. Пропонується в формі базальтових теплоізоляційних плит. Основні її характеристики: гідрофобність, висока тепло-і звукоізоляція, пожежна безпека і міцність.

Якісне утеплення стін – це, перш за все, комфорт і значна економія на опаленні, тоді як недостатнє або неякісне утеплення може призвести до розвитку цвілі і грибків.

Тому, якщо Ви хочете купити мінеральну вату не тільки за доступною ціною, а й з користю для себе, завітайте до інтернет-магазину Веллер, тут Ви знайдете величезний вибір утеплюючих матеріалів, газоблоків, мінеральної і базальтової вати, засобів кріплення та інших засобів тільки найкращої якості.