Дах та для даху

Про необхідність покрівлі для будинку говорити не варто. Хороша новина в тому, що недоліку в покрівельних матеріалах на сучасному будівельному ринку, на щастя, точно не відчувається. Однак, зорієнтуватися в ньому буває досить непросто.

Варто пам’ятати, що основною метою будь-якої покрівлі є захист будинку, а також збереження тепла. Від цього і будемо відштовхуватися, щоб придбати якісну покрівлю незалежно від того, буде це металева черепиця, м’яка черепиця або профнастил.

Але про все по порядку.

Якими бувають види покрівлі?

Насамперед, це рулонний вид. Рулонний тип покрівлі служить доброю гідроізоляцією для даху. Рулонні матеріали не схильні до гниття, служать довго і значно покращують теплоізоляцію даху.

Мембранні покриття хороші тим, що вони швидко наносяться і здатні за один раз охопити велику площу.

Мастичні покриття прекрасно показали себе при змінах температури і вологості. Наносяться наливним способом.

Сучасні покрівельні матеріали також дозволяють використовувати матеріали для утеплення даху, щоб краще зберігати тепло і економити енерговитрати на опалення. Для цього разом з покрівлею рекомендуємо купити мінеральну вату, скловату або будь-який інший вид утеплювача, який Вам підходить.

Листова покрівля. Покрівельним матеріалом є листи, що виготовляються з азбестоцементу, оцинкованої сталі та металочерепиці.

Азбестовий шифер або хвилястий лист є довговічним матеріалом, який одночасно є чи не найпопулярнішим. Термін його служби може сягати до п’ятдесяти років, а продовжити його можна просто покривши фарбою, яка значно поліпшить стійкість цього покриття.

Шиферне покриття (рівне, гофроване) є менш крихким і більш довговічним. Термін його придатності становить понад 50 років.

Єврошифер – досить популярне покриття, яке взяло всі кращі властивості звичайного шиферу, однак воно прослужить максимум до тридцяти років. Основною перевагою єврошиферу є його невелика вага.

Металочерепиця також відрізняється високим рівнем захисту від вологи і окислення при механічних пошкодженнях завдяки полімерному покриттю. Такий матеріал не тільки довго прослужить, але й буде простим в монтуванні, екологічним і матиме невелике навантаження на дах.

Профнастил – це металеві хвилясті листи з оцинкованої сталі з полімерним або лакофарбовим покриттям. Його часто обирають завдяки великому спектру кольорів.

М’яка черепиця або гонт – є найпопулярнішим видом покрівлі в Північній Америці і Європі. Полюбилася м’яка черепиця і нам за свою невибагливість і довговічність. Має багато шарів, основою яких є склохолст.

І, все ж, вибір покрівлі для даху є дуже індивідуальним. Залежно від стильових та архітектурних особливостей будівлі, розміру гаманця і очікувань забудовника – ринок представляє величезний асортимент. Щоб не загубитися в ньому і купити хорошу покрівлю у Львові, яка буде служити Вам довго, інтернет-магазин Веллер пропонує Вам найкращі товари за доступною ціною.