Плівки

Правильна гідроізоляція даху

Для чого потрібна гідроізоляція? Це питання уже давно не виникає, адже кожен господар прекрасно розуміє, що зовнішні фактори, навіть якщо вони природні, як от вода і сонце, не завжди мають на споруди хороший вплив і з максимальною мудрістю намагається підходити до вибору гідроізоляційних матеріалів.

Основна мета гідроізоляційних матеріалів – уникнути шкідливого впливу дощових, грунтових, стічних вод і агресивних речовин. Особливо ця проблема актуальна для покрівельних матеріалів, які постійно піддаються зволоженню, нагріванню, дії морозу, вітру, прямих сонячних променів і дощу.

Ось чому необхідно ретельно вибирати матеріали для гідроізоляції.

Гідроізоляція буває різна. Вибирати її необхідно, опираючись на тип матеріалу, який планується обробити і кінцеву мету. Розрізняють:

– Мембрани;

– Рулонні полотна;

– Мастичні;

– Штучні і листові гідроізоляти.

Важливо, щоб покрівельні матеріали, які Ви оберете були міцними і атмосферостійкими, водо- і теплостійкими. Паро-гідроізоляція потрібна для кожного будинку: підвалів, стін і даху, які разом зуміють забезпечити комфорт будівлі на час її експлуатації.

Будь-який дах і покрівля страждають від конденсату, який виникає від перепаду температур, після кожної зміни дня і ночі, а в холодну пору року виникнення конденсату – справжня проблема. Адже проникнення навіть невеликої кількості вологи до утеплювача сприяє його поступовому псуванню і руйнації: теплоізоляційний матеріал для даху більше не справляється зі своїми функціями і стеля починає протікати.

Будівництво будь-якого будинку неможливе без системи гідро- і пароізоляції.

Найкраще рішення для гідроізоляції пропонує інтернет-магазин Веллер: мембрани і гідроізоляційні плівки.

Мембрани поділяються на дифузійні і супердифузійні.

Дифузійні мембрани мають в собі багато невеликих отворів. Для того щоб вона могла правильно функціонувати, мембрана повинна мати два вентиляційні виходи: нижній і верхній. Завдяки цьому, буде відбуватись нормальний пропуск парів води.

Супердифузійні мембрани мають значно вищі показники паропроникності і їх сміливо можна використовувати разом з утеплювачем, не остерігаючись перекриття отворів. За допомогою мікроотворів вони здатні пропускати пару, затримуючи при цьому зовнішнє проникнення.

Найкращі риси гідроізоляторів це:

– гідрофобність;

– паропроникність.

Саме тому інтернет-магазин Веллер пропонує купити гідроізоляційну плівку, опираючись на досвід відомих виробників. Серед них: Delta, Masterplast, Strotex. Із З ними Ви зайжди будете впевнені, що погана погода точно не стане перешкодою для Вашого комфортного відпочинку вдома.