Мінеральна вата БЕЛТЕП – в чому секрет?

Як ефективно утеплити своє житло? Справа в тому, що тепло, в силу певних причин, втримати не так просто, оскільки воно “втікає” з приміщення найрізноманітнішими шляхами.

Згідно з останніми дослідженнями, типове міське житло тільки через стіни втрачає приблизно 40% тепла. На підвал припадає 10% , дах – 18%, вентиляцію – 14%.

Все це говорить тільки про одне – щоб мінімізувати тепловтрати, треба подбати про грамотне утеплення житла.

Грамотно продумана теплоізоляція не тільки сприяє збереженню тепла і знижує фінансові витрати на опалення, але також підвищує рівень шумо/звукоізоляції, збільшує термін експлуатації несучих стін і знижує навантаження на фундамент, оскільки в цьому випадку товщину зовнішніх стін можна зменшити.

Використовуючи сучасні наукові досягнення і передові технології, спеціалісти створюють все більш ефективні і дешеві теплоізоляційні матеріали, що за своїми технічними характеристиками значно перевершують створені раніше.

У наш час на ринку сучасних будівельних матеріалів стільки пропозицій, що можна легко розгубитися, який з них вибрати, який стане найбільш надійною перешкодою на шляху холодного повітря?

Як показала практика, однією з найбільш якісних і надійних зарекомендувала себе продукція ВАТ Гомельстройматериалы, оскільки компанія постійно відстежує появу нових сучасних технологій і матеріалів, що володіють високими теплотехнічними і енергозберігаючими характеристиками.

Про це говорить як маркетинговий успіх компанії, так і невпинно зростаюча кількість її постійних клієнтів, серед яких практично всі країни колишнього СНД і країни Прибалтики. Такий неймовірний успіх обумовлений як установкою передового імпортного мінераловатного обладнання, так і підвищенням технологічних стандартів. Тепер тут випускаються якісно нові мінераловатні плити на основі базальтового волокна, що отримали назву БЕЛТЕП.

Плити БЕЛТЕП рекомендуються для ремонту, реконструкції і модернізації будь-яких типів будівель, незалежно від ступеня їх вогнестійкості.

Щоб споживач міг краще оцінити переваги продукції ВАТ Гомельстройматериалы, слід дещо ближче познайомити його з процесом виробництва плит БЕЛТЕП.

Спочатку доломіт і базальт плавлять при високих температурах, в результаті чого виходить розплав, з якого витягують найтонші волокна, які, в свою чергу, збираються в своєрідний базальтовий «килим».

Найвищі теплоізоляційні властивості такого роду вати обумовлені великою кількістю повітряних пор і каналів, що становлять приблизно 95% від загального об’єму плити. А оскільки повітря – відмінний теплоізолятор, стає зрозуміло, чому базальтова мінвата користується таким неймовірним успіхом у споживачів, які не хочуть миритися навіть з мінімальними тепловтратами!

Далі базальтове «полотно» пресується, після чого проводиться його термообробка, нарізка на плити і упаковка по 4-6 штук в поліетиленову плівку.

Плити БЕЛТЕП використовуються для теплоізоляції покрівлі (похилої і плоскої), підвальних і горищних приміщень, надпідвальних перекриттів, фасадів під легку/важку штукатурку, огороджувальних конструкцій, для теплоізоляції будівельних конструкцій, трубопроводів та промислового обладнання, а також при влаштуванні вентильованих утеплювальних систем.

При виборі марки мінераловатних плит БЕЛТЕП слід враховувати температурно‑вологісний режим експлуатації, а також вітрове, снігове та інші механічні навантаження. Крім того, утеплювач не повинен просідати, бути водо – і біостійким, а також пожежобезпечним.

Мінераловатний утеплювач БЕЛТЕП повною мірою відповідає всім цим вимогам.

Основні переваги використання плит БЕЛТЕП:

  • Висока механічна міцність

Плити БЕЛТЕП володіють винятковими характеристиками міцності, а їх надійність підтверджена численними випробуваннями.

  • Простота монтажу

При монтажі плити БЕЛТЕП малої щільності ріжуться простим ножем, а більш щільні – звичайною ножівкою.

  • Хімічна і біологічна стійкість

Хімічно і біологічно помірно-активні середовища не мають негативного впливу на мінвату БЕЛТЕП. Крім того, матеріал не викликає корозії оточуючих конструкцій.

  • Екологічність і безпека

Плити БЕЛТЕП безпечні при встановленні/експлуатації і володіють усіма необхідними гігієнічними сертифікатами.

  • Високі теплоізоляційні властивості

Плити БЕЛТЕП ідеально захищають будинок як від зимового холоду, так і від літньої спеки.

  • Гідрофобні властивості

Відомо, що утеплювач є теплоізолятором тільки в сухому стані і при вбиранні навіть мінімальної кількості вологи різко знижує свої теплозахисні характеристики. Базальтові плити за своєю природою не здатні вбирати вологу. Мало того – вони володіють водовідштовхувальними властивостями і високою паропроникністю, завдяки чому практично завжди залишаються сухими

  • Протипожежні властивості

Оскільки температура плавлення базальту приблизно 1500°С, то виготовлені з нього мінераловатні плити БЕЛТЕП відповідають самим жорстким протипожежним вимогам і можуть бути рекомендовані для використання у всіх спорудах з підвищеними вимогами з вогнезахисту та вогнестійкості.

Секрет мінеральної вати БЕЛТЕП в тому, що вона володіє безліччю унікальних характеристик, що дозволяють легко, просто і дешево застосовувати її в найрізноманітніших будівельних конструкціях і системах.