Жоден дах не зможе якісно функціонувати без наявної на ньому водопровідної системи. Із цією системою можна вирішити цілий комплекс проблем, повязаних із відведенням дощової і талої води, завдяки чому вона стає невідємним елементом облаштування споруд.

Водостічні системи виконують дві функції:

– захисну;

– естетичну.

Захисна функція виражається у здатності водостічних елементів вберігати стіни від рушійного впливу води. Окрім цього водостічні системи здатні доповнити будь-який архітектурний стиль, а окремими елементами можливо навіть декорувати споруди.

Водостічні системи використовуються всюди. Ними забезпечують: особняки, гаражі, альтанки, багатоповерхівки, адміністративні будівлі і промислові споруди.поділяються вони лише за видом матеріалу, з якого виготовляються. Це може бути:

  • Метал;

  • Пластик.

Металева водостічна система відрізняється своєю міцністю: вона здатна витримувати велику вагу, і це особливо актуально нашими сніговими зимами. Вони стійкі як до погодних умов, так і до ультрафіолетового випромінювання. Металевий водозлив не деформується.

Металеві водостічні системи виготовляються із трьох металів: мідь, сталь, цинк-титан.

Мідь.

Такі водостоки є найбільш довговічними. Мають презентабельний вигляд і можуть слугувати до 150 років (!). Зрозуміло, що ціна їх буде на порядок вищою від інших, проте збережеться по-справжньому на цілі покоління.

Сталь.

Стійкі до опадів і перепадів температур, сталеві водозливи є найпопулярнішим видом. Вважаються найміцнішими.

Цинк-титан.

Не потребують додаткового догляду і абсолютно стійкі до корозії і будь-яких руйнівних процесів. Титанова міцність цих систем дозволяє їм витримувати будь-які навантаження.

Пластикова система ж не схильна до корозії, її просто монтувати і, вона як і металева водостічна система, стійка до температур і погодніх умов.

Якщо ж говорити про торгові марки, то команда інтернет-магазину Веллер симпатизує виробникам, що уже встигли довести якість своєї продукції на практиці не раз. Це Rainway, Bryza, Струга.

Rainway – це водостічні системи українського виробництва, що добре проявили себе як в нашій країні, так і за її кордонами. Rainway, завдяки своїй конструкції не дозволяють воді переливатися через край, стійка до деформації, механічних пошкоджень і ударів.

Bryza характеризуються елегантним стилем, кольоровою гаммою із шести стійких кольорів, невеликою масою. Виробник зосереджений на задоволенні клієнта з усіх точок зору: естетичної, технічної і практичної.

Струга – водостічні системи, що виготовляються зі шведської сталі. Особливістю цієї сталі є стійкість до згинання,корозії, подряпин.

Незалежно від типу будівлі, водостічні системи будуть виглядати однаково вишукано. Головне – це правильно вибрати і змонтувати водостік. Допомогти у цьому можуть спеціалісти інтернет-магазину Веллер у Львові.