Металочерепиця

Топаз
Топаз
Дізнатись ціну

Класична металочерепиця Топаз ніби створена для людей, які по-справжньому цінують ...

Яспіс
Яспіс
Дізнатись ціну

Характерною особливістю будь-якої металочерепиці є її доступна ціна. Проте це ...

Металочерепиця – дешево, якісно, на довго…

Будинок починається із даху і з часом вимоги до покрівельних матеріалів постійно зростають. Сучасна будівельна індустрія вимагає від покрівлі не лише ефективності, а і привабливого зовнішнього вигляду.

Металочерепиця вважається найбільш поширеним матеріалом в Україні та Європі. Це, насамперед, зумовлено тим, що металочерепиця є одним із найдешевших та найефективніших матеріалів.

Металочерепиця складається із шести шарів (полімерне покриття, грунтове, пасивуюче, цинк, сталеві листи, захисне покриття), які надають їй усіх властивостей, характерних для якісного покриття.

Проте, не зважаючи на усю захищеність такого покриття, як і будь-яка інша покрівля, дах з металочерепиці потребує додаткового утеплення. Для цього рекомендуємо обрати, до прикладу, мінеральну вату Beltep серії Руф, що збереже Ваші кошти та тепло в домі.

Металочерепиця має ряд переваг:

  • довговічність матеріалу ( понад 50 років експлуатації);
  • екологічність;
  • антикорозійність;
  • стійкість;
  • зменшення навантаження на конструкцію;
  • простота монтажу;
  • висока якість матеріалу;
  • великий вибір кольорів.

Окрім того, дахи із металочерепиці виглядають достатньо привабливо: вона завжди охайна та святкова. Якщо ж говорити про монтаж, то монтування металочерепиці не потребує зайвих затрат часу, грошей чи спеціальних знань. Металочерепиця невибаглива у експлуатації: після встановлення вона не потребує додаткового догляду.

Також металочерепиця – це практичний матеріал, що відповідає всім нормам експлуатації дахів. Металочерепичне покриття є стійким до температурних коливань та атмосферних опадів. Якісне покриття не вицвітає і не пошкоджується при їх дії.

Купити металочерепицю означає раз і назавжди забезпечити себе якісним матеріалом, що дорого виглядатиме і буде ефективним при достатньо невисокій ціні.

Якість металочерепиці визначається якістю полімерного покриття.