М’яка черепиця AQUAIZOL

Aquaizol – бітумна черепиця від лідера

Навряд чи є більш поширений у світі матеріал для покрівлі ніж бітумна черепиця. Вона незмінно користується популярністю багато років і в Україні також.

Винайдений такий матеріал був більш ніж 100 років тому і наразі це є чи найбільш ідеальним рішенням для даху будинку.

Бітумна черепиця має цілий ряд переваг над іншими матеріалами:

  • Стійка до температурних умов;
  • Довговічність;
  • Стійкість до вітрового навантаження;
  • Звукоізоляція;
  • Низька теплоізоляція;
  • Морозостійкість;
  • Гнучкість.

Така черепиця має багато назв: м’яка, гнучка, шинглс. Вона використовується для покриття скатних дахів. Це дуже якісне покриття, що дозволяє зводити будівлі будь-якого рівня та втілювати будь-які архітектурні рішення без витрат зайвих коштів та часу.

При цьому м’яка черепиця – це матеріал, що складається із шести шарів, що забезпечують максимальні показники міцності та стійкості покриття. При цьому зберігається привабливий колір, який може стати справжньою окрасою цілої будівлі.

Бітумна черепиця – чудовий шумоізолятор. З її допомогою з легкістю можна позбутися шуму від дощу і гарантувати собі тихий спокійний сон.

Хоча м’яка черепиця володіє низькою теплоізоляцією, тому рекомендуємо купити мінвату чи інший утеплювач для даху, щоб зберегти тепло та заощадити на енерговитратах.

Правильний монтаж черепиці дозволить значно зекономити на витратних матеріалах. Від цього матеріалу не залишається відходів.
структура бітумної черепицігідрофобний керамізірованний базальтовий гранулят
модифікований бітум
армована основа
модифікований бітум
самоклеючий шар
знімна силіконізована плівка

Бітумна черепиця заслужено набуває поширення. Одним із кращих виробників гнучкої  черепиці вважається компанія Aquaizol, котра виготовляється уже більше 13 років і встигла заслужити визнання користувачів.

Особливістю гнучкої черепиці Aquaizol є пристосованість до кліматичних умов України. Незалежно від місця розміщення будівництва, ця черепиця досконало виконає свої функції.

Абсолютна водонепроникність матеріалу та пристосованість до кліматичних змін робить бітумну черепицю Акваізол незамінним покриттям для Вашого будинку. Виробник гарантує стабільність експлуатації м’якої черепиці протягом 25 років.

кладка бітумної черепицімонтаж бітумної черепиці

Купити м’яку черепицю Aquaizol у Львові, – де це зробити найкраще?

Інтернет-магазин Веллер пропонує широкий вибір матеріалів для покрівлі, зокрема металочерепицю, профнастил та бітумну черепицю за кращими цінами.

У нас зібрані матеріали для будівництва від провідних виробників в Україні та Європі (AEROC, Stonelight, Porotherm, Fakro, мінвата Ursa, Rockwool, Velux, Roto, Bryza ), щоб гарантувати найвищу якість будівництва із надійними матеріалами.