Fakro

Вікна Факро

Мансардні вікна щораз більше набирають популярності в Україні. Із появою спеціальних дахових вікон відпало досить багато проблем пов’язаних із оформленням горищного приміщення. Якість освітлення напряму залежить від якості встановлення вікна, що, за рахунок особливостей конструкції, необхідно було ретельно добрати і правильно встановити.

Спеціальні мансардні вікна Львів вирішують це питання. Вони уже виготовляються під необхідним кутом та не потребують особливих зусиль від майстра.

Факро – лідер виробництва мансардних вікон. Цей виробник відомий своїм особливим підходом до виготовлення дахових вікон, визнаний у Європі.

Переваги дахових вікон Факро:

Офіційна гарантія виробника;
Високий рівень безпеки;
Стійкість до атмосферних опадів;
Великий вибір аксесуарів;
Герметичність;
Вентиляція;
Енергозберігаючий склопакет;
Екологічність.
Виробник турбується про навколишнє середовище, тому дерев’яні вікна Факро виготовляються із натуральної сировини, тому вони є абсолютно безпечними для здоров’я користувачів.

Вікна Факро поділяються на декілька видів:

Обертальні;
Панорамні дахові вікна;
Відхильно-обертальні мансардні вікна.
Спеціальні дахові вікна, завдяки своїй конструкції можуть пропускати більше світла при меншому отворі у порівнянні із звичайними вікнами.

Вікна від Факро легкі та безпечні. Вони стилізовані, тому вдало доповнять будь-який інтер’єр.

Мансардне вікно виробляється із сосни найкращої якості, яка шар за шаром склеюється та покривається трьома шарами лаку, що дозволяє їм функціонувати на протязі багатьох років не втрачаючи зовнішньої привабливості.
Мансардне вікно Львів від цього виробника не вимагають особливих умов експлуатації. Очищаються такі вікна водою, або ж звичними для Вас засобами побутової хімії.

Володіючи високим класом безпеки (від 3 і вище), вікна Факро здатні захистити Ваш дім від грабіжників. Особлива система проти зламу мансардних вікон topsafe володіє:

Сталевим профілем у рамі;
Зміцнені дерев’яні деталі та елементи замка;
Зміцнені завіси.
Тому купити вікна Факро – це гарантія надійності та якості, що точно забезпечать спокійний сон Вам та Вашій сім’ї.

Замовити мансардні вікна із доставкою по Львові – ідеальне рішення для зайнятих людей. Інтернет-магазин Веллер пропонує таку послугу разом із консультацією наших спеціалістів, які точно допоможуть Вам прийняти найкраще рішення для Вашого приміщення.