Мансарда є для багатьох найулюбленішим місцем у цілому будинку. У ній організовують як зону відпочинку, так і використовують у якості офісного приміщення. Та потрібно бути уважним, організовуючи освітлення для такої специфічної частини будинку.

При виборі віддавайте перевагу відомим фірмам, інтернет-магазин Веллер радить детальніше розглянути для себе продукцію торгових марок Velux, Roto, Fakro.

Скло. Якщо зазвичай Ви робите вибір вікон, опираючись лише на те, з чого і як виконана його рама, вибираючи мансардне вікно, забудьте цей стереотип. Для мансардного вікна найважливішим елементом є скло. Його міцність, захистить вікно і витримає навантаження від нахилу самого вікна, та також додаткових випробувань у вигляді дощу, граду, снігу.

Як будь-яке вікно, мансардне повинне забезпечувати звуко- і теплоізоляцію, захист від води і сонця, одночасно даючи хороше освітлення приміщенню.

Зручно, коли виробник продумує уже готові рішення для різних кімнат: вітальні, ванної, спальні – так як робить відома компанія Velux.

Вікна від Velux не лише зручні, вони додатково комплектуються шторками, жалюзями, фірмовими відкосами, захисним коміром, ролетами. Всі вікна спеціально комплектовані енергозберігаючим склопакетом, що виготовляються за новою технологією “теплого периметру”.

Основними матеріалами, з яких виготовляються вікна залишаються дерево і пластик.

Пластикові вікна завжди практичні і мають простий вигляд в той час, коли деревяні окрім безперечної функціональності чудово вливаються в інтерєр і здатні підкреслити індивідуальність приміщень і будинку в цілому.

Вибираючи мансардне вікно, оцініть приміщення. Інколи для хорошого освітлення одного вікна може бути замало. І якщо стоїть вибір між одним великим і декількома меншими – краще зупинити свій вибір на другому варіанті.

Отже, головними чинниками вибору мають стати наступні:

– Надходження світла;

– Розташування вікна;

– Архітектурні особливості;

– Безпека розміщення вікна;

– Міцність матеріалів, з яких воно виготовляється.

Зважте і на те, що виробники часто забезпечують свої вікна додатковими функціями, що можуть значно підвищувати вартість вікна. Якщо ж Ви не готові платити додаткові кошти – обирайте практичні варіанти: вікно повинне мати базу у вигляді склопакета із зовнішнім запакованим склом..

Якщо ж Вам важко розібратись у всіх тонкощах мансардних вікон чи Ви сумніваєтесь щодо правильності Вашого вибору – спеціалісти інтернет-магазину Веллер завжди готові надати Вам безкоштовну консультацію щоб Ви в повній мірі були задоволені купленим мансардним вікном Львів.