Газоблоки Stonelight

Газобетон Стоунлайт

blok_s-300x300

Газобетонні блоки – матеріал універсальний. Його, по праву можна вважати найпопулярнішим будівельним матеріалом в Україні, адже блоки використовують при будівництві як великі будівельні компанії так і приватні будівельники.

Завдяки суворій геометрії, міцності, екологічності і невисокій вартості газобетон вважається найкращим матеріалом, що по-справжньому відповідає своїй ціні.

Газобетонні блоки є вогнестійкими, вони зовсім не поступаються якості ані цеглі ані дереву і водночас їх легко монтувати завдяки зручній формі.

Всі блоки є симетричними: у них завжди однаковий розмір, вага і рівна поверхня, що робить процес будування набагато простішим.

Памятайте, що від щільності і товщини газоблока напряму буде залежати тепло Вашого будинку, тому на цьому матеріалі економити не прийнято. Звичайно потрібно утепляти фасад стін додатковими матеріалами (для чого існує. наприклад, фасадна вата Beltep), проте вибираючи газоблоки зверніть увагу, перш за все, на його:

– розмір і густину;

– міцність;

– виробник.

Поза тим, що газоблоки мають чіткі стандарти, яким виробники мають неухильно слідувати, проте це не завжди так. Тому перед тим як купити газоблоки Львів уважно ознайомтесь зі всіма характеристиками вибраного продукту.

Розмір і форма газоблоків варіюється і вибір залежатиме від типу будівлі і робіт, які плануються проводитись.

Одним із лідерів виготовлення газоблоків в Україні є Стоунлайт (Бровари) Газоблоки від цього виробника утворюються методом змішування води, цементу, кварцового піску, вапняку і алюмінієвої пудри.

  • Стінові блоки СТОУНЛАЙТ
  • Перегородки СТОУНЛАЙТ
  • U-блоки СТОУНЛАЙТ

Стінові блоки СТОУНЛАЙТ існують двох видів густини: D400 і D500 гладкі і з пазами. Використовуються для зовнішніх і внутрішніх стін, перекриття, реконструкції будівель.

Технологія виготовлення включає в себе також і автоклавну обробку.

Перегородки використовуються для зведення міжквартирних і міжкімнатних перегородок або при будівництві стін несучих будинків, оскільки дані блоки не розраховані на навантаження, яке витримують блоки опорних і зовнішніх стін. Густина їх поділяється так само як і у стінових блоків.

U-блоки або лоткові блоки мають відповідну форму і використовуються для укладання арматури. Не потребує спеціальної техніки.

Перевагами газоблоків від торгової марки Стоунлайт заслужено можна вважати:

– теплоізоляція;

– легкість технічної обробки;

– вогнестійкість;

– морозостійкість;

– екологічність;

– звукоізоляція.

Інтернет-магазин Веллер радить не ризикувати і купувати продукцію перевірених виробників, зокрема і на нашому сайті, де представлені газоблоки, мінеральна вата, керамічні блоки і покрівля від провідних виробників.