Драбини Velux

Поки що в даній категорії немає продуктів.

Максимальне використання вільного простору сучасний тренд в архітектурі та дизайні. Горище, зазвичай використовувалось як своєрідне складське приміщення. Проте, за новими трендами горище відкриває широкі можливості для власників житла, там можна зробити милу дитячу кімнату, розважальну зону, спортзал чи навіть кінотеатр. Для забезпечення найбільш зручного доступу до приміщення використовуються сходи на горище. Сучасні драбини на горище руйнують стереотипи, на відміну від давніх масивних сходів, що забирали чимало простору, вони надзвичайно компактні, легко складаються, а головне володіють ущільненою кришкою, яка закриває вхід на горище коли драбина у складеному стані. Така конструкція дозволяє запобігти витоку теплого повітря та покращує енергоефективні характеристики житла.
Компанія Velux визнаний світовий бренд, один з кращих виробників драбин на дах, працює на даному ринку, ще з 1942 року. Velux володіє бездоганною репутацією та виготовляє драбини на дах:

  • Базові
  • Комфорт
  • Преміум

Базові сходи на дах Velux виготовлені з розрахунком на максимальне навантаження до 265 кілограм, хоча робочим вважається навантаження масою до 150 кг. Базові сходи Velux виробляються із дерева та відповідають численним вимогам міжнародних сертифікатів якості.
Драбини на дах Velux Комфорт – трьох-секційні сходи з полегшеною конструкцією, буковими сходинками, оснащені балансувальними пружинами. Вага становить 23 кілограми, що є перевагою над аналогічними товарами від інших виробників. Розраховані драбини на дах Velux Комфорт для використання в приміщеннях із висотою стелі до 276 см.
Сходи на дах Velux Преміум володіють високими ізоляційними властивостями завдяки четвертому класу герметичності, безшовній конструкції кришки люку та ущільнювачу. В комплекті постачається поручень та лиштви.
Компанія Veller рекомендує сходи на дах від виробника Velux, оскільки вони володіють численними перевагами, зокрема, легко монтуються, мають невелику вагу, зручно складаються, прості в побутовому користуванні.
Драбини на дах Velux ціна та якість мають оптимальне співвідношення. Оскільки компанія виробник тривалий час працює на ринку та тримала відмінну репутацію, то хвилюватись про надійність виробу не варто.