Драбини Oman

У 21 столітті люди намагаються максимально практично застосувати увесь простір свого будинку. Раніше горище, зазвичай відігравало роль своєрідного складу, куди потрапляли старі речі. На сьогоднішній день горище адаптують під житлову зону облаштовуючи там дитячі чи гостьові кімнати. Для того, щоб забезпечити комфортний доступ до приміщення ідеальним вирішенням будуть сходи на горище.
Компанія Veller пропонує дахові сходи від трьох виробників:

Вищевказані продуценти драбин на дах, вже тривалий час працюють в даному сегменті ринку та встигли заробити хорошу репутацію серед будівельників та власників житла. Компанія Oman розпочала своє існування у 1993 році в Польщі. Основні напрями виробництва це:

  • Драбини на дах
  • Мансардні вікна

Драбини на дах Oman невеликі, зручно складаються та не займають зайвого простору, що дуже важливо при будівництві сучасного практичного житла. Варто зазначити, що з точки зору енергозбереження драбини на дах Oman ідеальний вибір, оскільки вони оснащені ущільненим люком, який запобігає тепловтратам. Дахові сходи виготовляють із деревини, яка є екологічно чистим та безпечним матеріалом. Драбини виготовляються із спеціальними насічками на сходинках, що попереджають ковзання по поверхні, підвищують рівень безпеки та комфорту. Технологія «ластівковий хвіст» скріплює сходинки у відповідній послідовності додаючи міцності цілій конструкції. Загалом, лабораторні дослідження підтверджують здатність витримувати навантаження до 260 кілограм. Надзвичайно простою є система розкладання сходів, достатньо скористатись кільцем, потягнувши його на себе і драбина на дах Oman розкладеться та відкриє шлях на горище.
Існують певні технологічні вимоги для встановлення дахових сходів Oman, а саме:

  • Висота приміщення повинна бути до 2,8 м.
  • Максимальний винос сходів становить до 135 см.

Сходи на дах Oman – компактні, що є однією з найбільших їх переваг, у складеному стані драбина займає близько 57 см.
Компанія Veller пропонує Вам купити сходи на дах Oman за доступними цінами. При потребі, забезпечується доставка в межах міста. Драбини на дах Oman товар, ціна та якість якого мають найкраще співвідношення. Якщо Ви невпевнені, які драбини на дах Вам потрібні, то експерти-менеджери нашої компанії допоможуть фаховою порадою та підкажуть, який тип сходів краще обрати індивідуально для конкретної ситуації.