Драбини Fakro

Горище – приміщення між останнім поверхом будівлі та дахом, раніше, не мало жодної визначеної функції, як правило служило своєрідним складом для застарілих речей. Новий тренд в сучасній архітектурі – максимальне практичне використання простору, перетворило горище на перспективну зону. Тут можна розташувати дитячі чи гостьові кімнати, облаштувати ігрову, розважальну зону або спортзал. Для того, щоб створити комфортний доступ до приміщення на горищі доведеться скористатись таким винаходом як драбини на горище. Спеціально спроектовані висувні або розкладні сходи не займають зайвого місця та є надзвичайно зручними в користуванні.
Польський виробник, компанія FAKRO розпочала своє існування, ще в далекому 1991 році. З того часу із маленького сімейного бізнесу переросла у міжнародну корпорацію, завдяки високій якості виготовлених товарів.
Компанія Veller пропонує Вам сходи на дах FAKRO складні сегментні з:

  • дерев’яною;
  • металевою драбиною;

Дерев’яні сходи на горище FAKRO існують двох типів Smart та Komfort, останні обладнані поручнем. Драбини на дах FAKRO виготовлені з дерева витримують допустиме навантаження до 160 кілограм, вони обладнані кришками з ущільнювачем, що зберігає високий рівень енергоефективності будівлі. Металеві сходи на горище FAKRO здатні витримувати масу до 200 кг., обладнані поручнями та перфорованими сходинками проти ковзання.  Драбини цілком складені та готові до швидкого монтажу.
Варто зазначити, що сегментні сходи прості в користуванні, не займають багато місця, швидко складаються та легко розкладаються, що дозволяє забезпечити швидкий доступ до приміщень розташованих на горищі. Сходи на горище FAKRO підходять практично для усіх типів кімнат та легко монтуються. Драбини FAKRO ціна та якість мають найкраще співвідношення, що робить їх надзвичайно цікавими для клієнтів. Компанія Veller рекомендує звернути увагу на драбини FAKRO ціна, яких Вас приємно вразить. FAKRO – надійний виробник, що гарантує високу якість продукції.