НЕМАН

Поки що в даній категорії немає продуктів.

Теплоізоляція скловатою Неман+

Мінеральна вата НЕМАН – продукт білоруського виробництва. Вона поєднала в собі кращі традиції виготовлення та новітні технології. Сучасний завод, на якому виготовляється Неман дозволяє виготовляти скловату найкращої якості.

Утеплення Неман виготовляється на італійському обладнанні “Gamma”, де весь процес контролюють італійські спеціалісти. При розробці продукції, фахівці Склозаводу Неман ретельно вивчають ринок, потреби та можливості користувачів.

Саме завдяки такому підходу теплоізоляція зі скловати Неман не поступається за якістю та властивостями відомим європейським брендам.

Теплоізоляція – один із найбільш важливих моментів у будівництві. Від того наскільки якісною буде вибрана мінеральна вата залежить тепло та сухість в будинку. Хоча існують і інші теплоізоляційні матеріали для стін, даху та підлоги окрім мінвати, саме мінеральна вата вважається еталоном забезпечення тепла в домі.

Однією із переваг скляної вати Неман є її безпека. Зважаючи на вимоги користувачів до екологічності будівельних матеріалів, розробники створили абсолютно безпечний продукт для утеплювання.

Теплоізоляційні матеріали Неман виготовляються із кварцового піску та склобій, тому за своїм складом мінеральна вата Неман є таким же склом, яке використовується для виготовлення посуду, яке не являє собою загрози для здоров’я людини та довкілля.

Серед інших властивостей продукції Неман є:

  • Якісна теплоізоляція. Утеплювач Неман здатен забезпечувати хорошу теплоізоляцію завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності. Завдяким таким показникам Неман демонструє захист від холоду зимою та можуть захищати приміщення від перегрівання влітку.
  • Довговічність. Скловата Неман – стійкий утеплювач, який зберігає свої властивості аж до закінчення терміну експлуатації;
  • Відновлюваність – гарантовано відновлюється до заявлених розмірів;
  • Зручність монтажу. Утеплювач Неман має невелику вагу та легко встановлюється в конструкцію, не вимагаючи при цьому додаткового кріплення;
  • Пожежостійкість: уся продукція Неман є негорючою;
  • Екологічна безпека;
  • Зручність доставки та зберігання: теплоізоляція Неман постачається у зручних закритих упаковках, які можна зберігати на закритих площадках.

Рулонна мінеральна вата Неман буде доречною у багатьох випадках: утеплення зовнішніх стін, скатного даху, перегородок – будь-яке завдання у сфері теплової та звукоізоляції під силу скляній ваті. Як і теплоізоляційні плити Beltep, Неман зручний у використанні навіть для недосвідченного будівельника та безпечний для здоров’я мешканців будинку.

Економічна ефективність продукції Неман перевірена не лише білоруським користувачем. Популярним утеплювач Неман є і в Україні.

Веллер пропонує тільки якісну продукцію від відомих виробників, у якості якої не доводиться сумніватись. Ми гарантія надійності Вашого будівництва.