БЕЛТЕП

Поки що в даній категорії немає продуктів.

Утеплення Beltep – тепло і затишок у Вашому домі

BELTEP – один з небагатьох виробників, який володіє міжнародним сертифікатом EUCEB, що свідчить про здатність матеріалів до швидкого розчинення, а по-справжньому унікальні якості мінеральної вати роблять її незамінним матеріалом для утеплення:

 • високий рівень теплоізоляції;
 • гідрофобність;
 • міцність;
 • протипожежні властивості;
 • легкість монтажу;
 • хімічна стійкість;
 • безпека для здоров’я.

Вибрати якісний утеплювач для дому досить непросто. Особливо, коли необхідно, щоб він втілював в собі не одну властивість, а виконував цілий ряд функцій, такі як утеплення, часткова звукоізоляція, вологостійкість і т. д. Важливо також не вибирати окремо матеріали для утеплення стін, підлоги і т.д., потрібен універсальний продукт який буде ідеально підходить для теплоізоляції будь-якого місця.

Мінеральна вата для утеплення будинку — важлива складова, тому вибрати її правильно є першим запорукою збереження тепла в приміщенні. Гомельський завод Белтеп виробляє мінераловатні плити, які не тільки відповідають високим вимогам по виготовленню будівельних матеріалів, але й відповідають нормам Європейського союзу по охороні здоров’я.

Мінеральна вата Белтеп, основним матеріалом для якої є базальт, абсолютно протипожежна. Температура плавлення базальту становить 1500 градусів, що в сучасних умовах робить його фактично не піддатливим до впливу вогню.

Найбільш ефективними теплоізоляційні матеріали є в умовах абсолютної сухості, тому навіть невелике поглинання води може вплинути на загальні властивості утеплювача. Завдяки здатності мінеральної вати Белтеп відштовхувати воду, цей утеплювач є максимально ефективним.

Виробник пишається екологічністю свого продукту. Для того щоб переконатися, що волокно мінвати Белтеп є екологічним, воно пройшло експертизи незалежних організацій, тести і процедури під їх наглядом, так сертифікат EUCEB — це гарантія якості продукції та її визнання на міжнародному рівні.

Застосовується утеплювач Белтеп для:

 • утеплення приватних будинків: стін, підлоги, внутрішніх перегородок;
 • утеплення фасадів;
 • огороджувальних конструкцій;
 • каркасного утеплення.

Білоруські мінераловатні плити відрізняються легкістю кріплення: таку систему просто монтувати. Мінвата Белтеп не піддається деформації протягом всього терміну експлуатації. Beltep — це високоякісний продукт, який, незважаючи на це, відрізняється доступною ціною, навіть, для звичайного покупця.

Купити мінеральну вату з доставкою по західній Україні ( Львів, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Тернопіль, Франківськ, Чернівці ) можна в нашому інтернет-магазині Веллер. Веллер — офіційний представник Beltep в Україні. Ми гарантуємо високу якість продукції за доступною ціною для безпеки і затишку Вашого дому!