Профнастил

Профнастил Т-12
Профнастил Т-12
Дізнатись ціну

Профнастил Т-12 – це листовий стіновий матеріал, який використовується для ...

Профнастил Т-18
Профнастил Т-18
Дізнатись ціну

Профнастил, мабуть, найбільш універсальний матеріал для покриття, чим заслужив широкого ...

Покрівельний профнастил – дешево та сердито

Профнастил – універсальний матеріал, що знаходить своє застосування у багатьох сферах діяльності: він використовується для покриття дахів у житлових та промислових будівлях, застосовується у встановленні огорож та воріт, у гаражі та інших важливих об’єктах. Це робить профнастил одним із найбільш популярних будівельних матеріалів та користується величезним попитом серед споживачів різного рівня: будівельників-аматорів та професійних будівельних бригад.

Профнастил має багато переваг над іншими покрівельними матеріалами:

 • невелика вага, яка робить меншим навантаження на конструкцію;
 • невелика кількість відходів;
 • вологостійкість;
 • великий вибір форм та кольорів;
 • невисока вартість;
 • простота монтажу;
 • протипожежні властивості.

Окрім цього, металопрофіль – це ідеальне співвідношення ціни та якості матеріалу.

Профнастил є адаптованим до погодних умов. Він не піддається корозії та чудово зберігає свій зовнішній вигляд, та, мабуть, найважливішою властивістю є те, що металопрофіль купити може кожен.

Пояснити популярність профнастилу достатньо просто: у поєднанні із всіма властивостями та безперечною функціональністю, профнастил стає одним із лідерів покрівельних матеріалів.

Усі перелічені якості проявляються при використанні матеріалу: простота та легкість монтажу дозволяє працювати з ним будь-кому.

Розрізняють такі види профнастилу:

 • покрівельний;
 • стіновий;
 • несучий;
 • спеціального призначення.

Проте, поділ на види є достатньо умовним: при необхідності один вид може замінити інший.

Оцинкований профнастил без застосування лакового та полімерного покриття часто використовується для зовнішнього та внутрішнього оформлення.

Профнастил без покриття – це міцний довговічний матеріал, який достатньо часто використовують при бетонуванні фундаменту зведенні будинків чи інших будівельних споруд. Правильно змонтована покрівля із профнастилу забезпечує комфорт у приміщенні.

Профнастил, володіючи такими чудовими властивостями як стійкість, простота в експлуатації, довговічність та герметичність, він користується популярністю, адже має ефективне та різноманітне застосування. Хоча один недолік у профнастилу є: низька теплоізоляція, через що відбуваються значні втрати тепла. Щоб уникнути цього, рекомендуємо використовувати один із сучасних утеплювачів для дахів – мінеральну вату Неман, Beltep, URSA, які також представлені в нашому каталозі.

Ціна на профнастил у Львові може бути різною саме через постійний ріст попиту на цей матеріал. Проте купити металопрофіль за доступною ціною від перевірених виробників, все ж, можливо. Інтернет-магазин Веллер якнайкраще підходить для цієї мети.

У нас Ви зможете знайти покрівельні матеріали: металочерепицю Яспіс,Топаз та комплектуючі для них, м’яку черепицю та металопрофіль. Ми надаємо професійні консультації та виконуємо замовлення із доставкою по Львову.